Aktualitātes

Aicina uz septīto tikšanos Tiguļkalnā 02.06.2018

2. jūnijā plkst. 20 jau septīto reizi Talsos norisināsies Raimonda Tigula brīvdabas mūzikas koncerts Tiguļkalnā, kurā būs dzirdama Raimonda Tigula un Pētera Vaska mūzika, informē rīkotāji.


Lasīt vēl

Labdarības koncerts "Pavasarī uzziedēt" 20.05.2018

Biedrība "Talsu kurši" un dejotāji sadarbībā ar Talsu tautas namu aicina ikvienu uz labdarības koncertu "Pavasarī uzziedēt" 20. maijā plkst. 13.00 pie Talsu tautas nama.


Lasīt vēl

Rally Talsi 2018 19.05.2018

Straujiem soļiem tuvojas Latvijas rallija čempionāta 2018. gada sezonas trešais posms Rally Talsi, kura laikā, 18. un 19. maijā, skatītājus priecēs ne mazāk kā pussimts autosportistu no Latvijas, Baltijas, kā arī tālākām valstīm. Talsu novada apkārtnē tiks noskaidroti uzvarētāji gan Latvijas rallija čempionāta ietvaros, gan vēsturisko auto rallija ieskaitēs, kā arī desmito reizi tiks pasniegts prestižais Čempionu Kauss.


Lasīt vēl

Muzeju nakts pasākumi ar tēmu „Šūpulis” 19.05.2018

Sestdien, 19.maijā Talsu novada muzejs un Latvijas Lauksaimniecības muzejs gaidīs apmeklētājus no 19:00 līdz pusnaktij. Šogad muzeju nakts pasākumus caurvij šūpuļa tēma.


Lasīt vēl

Jaunas puzles ekskursijā "Talsi ar omu un mugursomu" 14.05.2018

Iepazīsti pilsētu ar interaktīvo ekskursiju "Talsi ar omu un mugursomu"! Šosezon uzdevumu klāsts papildināts ar jaunām, skaistām puzlēm ar Talsu simboliku. 


Lasīt vēl

Sabiles Vīna kalns vēris vārtus apmeklētājiem 14.05.2018

Siltais pavasaris aicina doties baudīt dabas skaistumu, tāpēc no 11. maija apmeklētājiem vārtus vēris Sabiles Vīna kalns, kas priecē gan ar savu pavasara zaļumu un pienenēm, gan ar ainavu, kas no kalna paveras uz Sabiles pilsētu.


Lasīt vēl

„Talsi VAU” izglīto bērnus 14.05.2018

Viens no kampaņas „Talsi VAU” uzdevumiem ir rosināt suņu saimniekus savākt savu mīluļu atstātos ekskrementus pilsētas teritorijā, jo laikā kad nokusis sniegs, bet zāle vēl nav sadīgusi, šis jautājums ir ļoti aktuāls. Izglītošanā priekšroka ir jaunajai paaudzei, tāpēc projekta aktīvisti un Talsu 2. vidusskolas 12. klases audzēkņi Oto Kļaviņš un Rinalts Ignašs kopā ar filmas „Talsi suņa acīm” galveno varoni suni Bobiju apciemo ieinteresētus audzēkņus izglītības iestādēs. Līdz šim viņi jau viesojušies Talsu pirmsskolas izglītības iestādē „Saulīte” un pie Talsu 2.vidusskolas pirmklasniekiem.


Lasīt vēl

"Pakalnu pogas" piedāvā spēles pilsētā 13.05.2018

Mostamies pavasarī! Aktīvās atpūtas centra "Pakalnu pogas" piedāvājums skolēnu grupām - spēles pilsētā! Izstaigā Talsus ar karti un dažādiem uzdevumiem! Aizraujošs kopā pavadīts laiks bērniem un pieaugušajiem.


Lasīt vēl

Izmēģini orientēšanās piedzīvojumu! 13.05.2018

Orientēšanās kluba „Ziemeļkurze­me” rīkotajās orientēšanās sacensībās laipni aicināts piedalīties ikviens intere­sents – ar vai bez priekšzināšanām. Šī ir aktīva, piedzīvojumiem bagāta atpūta svaigā gaisā. Izvēlies sev piemērotāko datumu un izmēģini! Starta vietā pie­ejama arī orientēšanās apmācība.


Lasīt vēl

Ģimenes dienas pasākums "Kopā būt" 13.05.2018

Svētdien, 13.maijā plkst.11:00 Pilsētas laukumā, Talsos, mazi un lieli talsenieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt Ģimenes dienas pasākumu “Kopā būt”.


Lasīt vēl

Talsu novada pašvaldība aicina uz tikšanos par dzīvnieku patversmi „Ausma” 09.05.2018

9. maijā ikviens aicināts uz tikšanos, lai pārrunātu aktuālo dzīvnieku patversmē „Ausma” un uzzinātu par iespējām brīvprātīgi iesaistīties patversmes darbā. Tikšanās notiks Talsu novada domes Lielajā zālē pulksten 18.00.


Lasīt vēl

Dziedošais autobuss - foto 07.05.2018

Jau trešo gadu Talsu novadā 4.maiju atzīmē ar Dziedoša autobusa ekskursijām. Šogad maršruti devās uz dabas parkiem "Abavas senleja", "Engures ezers", atpūtas parku "Laumas" un Balgales puses.


Lasīt vēl
1 2 3 4 ... 36