Aicinām uz kopīgu Jaunā gada sagaidīšanu Talsu pilsētas laukumā

„Svētkos izšauj salūtu un šampaniešu korķus ne tādēļ, lai apreibinātos, bet gan tādēļ, ka aizrauj šis līksmais uzdrošināšanās un izlaušanās mirklis, kad raķetes kā zvaigznes ceļas debesīs un saules dzēriens dzirkstīdams kāpj pāri malām.” /L.Brīdaka/

31.decembrī neilgi pirms pusnakts, plkst. 23:30, talsiniekus un pilsētas viesus aicinām uz līksmu „izlaušanās” mirkli Talsu pilsētas laukumā, lai aizvadītu 2018. un sagaidītu Jauno 2019. gadu.

Kopā priecāsimies par aizvadīto gadu Talsu televīzijas sagatavotajā video sižetā „Mirkļi Talsu novadā”, dejosim baudot bundzinieka  Nikolasa Mūrnieka uzstāšanos un ieklausīsimies Talsu novada domes priekšsēdētāja Daiņa Karola apsveikumā. Tieši pusnaktī ļausimies mirklim, kad raķetes ceļas debesīs un līdzpaņemtā dzirkstošā „saules dzēriena” spirdzinājumam.

Kāds ticējums vēsta, jo vairāk cilvēkus apsveiksiet, jo lielāka veiksme sagaida Jaunajā gadā, tādēļ pēc pusnakts darbosies brīvais mikrofons, kurā varēsim vēlēt laimi, prieku, veselību un citus laba vēlējumus visiem klātesošajiem.

Sagaidīsim jauno gadu kopā!31.12.2018