Biļetes Rally TALSI jau pārdošanā!

Atzīmējot "Rally Talsi" jubilejas svinības, skatītāji, iegādājoties ieejas karti, saņems arī īpašu piemiņas suvenīru – kakla lentu ar "Rally Talsi" 50 gadu jubilejas logo. Ieejas karte ļaus apmeklēt visus rallija ātrumposmos izveidotos skatpunktus, un tā maksās tik pat cik pērn – 12 eiro līdz svētdienai, 15. maijam, bet sacensību nedēļā, no 16. maija līdz rallija norisei 21. un 22. maijā, cena būs 15 eiro.

Rallija norises laikā pie ieejas ātrumposmos varēs iegādāties arī ieejas biļeti uz vienu ātrumposmu, kas maksās 10 eiro. "Rally Talsi" ātrumposmus bez maksas varēs vērot bērni līdz 10 gadu vecumam un invalīdi, kuriem pie ieejas ātrumposmā biļešu kontrolierim būs jāuzrāda derīga apliecība un personu apliecinošs dokuments. Tāpat pensionāri saņems 10% atlaidi vienai ieejas kartei, iegādājoties to kādā no tūrisma informācijas centriem un uzrādot derīgu pensionāra apliecību.

Iegādājoties "Rally Talsi" ieejas karti, tiks iegūta 50% atlaide uz pasākumu aģentūras "Akcents" rīkoto tradicionālo autorallija 50 gadu jubilejas ballīti – "Rally Talsi Party". Ballīte norisināsies sestdien, 21. maijā Talsu Sauleskalna estrādē, un tās sākums paredzēts plkst. 22.00. Ieejas maksa būs 5.00 eiro, savukārt ar "Rally Talsi" ieejas karti ieeja lētāk – tikai 2.50 eiro.12.04.2016