Dzejas un mūzikas vakars kopā ar Gintu Ceplenieku “Skatoties gaismai acīs”

Aicinām 29. janvārī plkst. 18:00 Talsu tautas nama Deju zālē uz tikšanos ar radošo personību Gintu Ceplenieku pasākumā “Skatotes gaismai acīs”.

Gintu Ceplenieku rakturo daudzpusība, asprātība, humors un neizsīkstoša mīlestība pret savu darbu. Pasākumā iepazīsim Ginta harizmātisko personību caur dzeju, mūziku un sarunām.

Gints Ceplenieks – kordiriģents, mūzikas pedagogs, Latvijas kordiriģentu asociācijas un studentu korporācijas „Latvia” biedrs, Talsu apriņķa koru virsdiriģnets, Rīgas Doma kora skolas vadītājs, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku virsdiriģents.

Bijis Talsu sieviešu kora ”Vaiva” mākslinieciskais vadītājs un Talsu 2. vidusskolas jauktā kora “Talsis” diriģents. Šobrīd vada RTU jaukto kori “Vivere”.

Gints Ceplenieks ir zēnu koru saieta Talsos “Zaļā bumba” idejas autors, organizators un mākslinieciskais vadītājs (2004 – 2013).

Par kvalitatīvu un radošu darbu G. Ceplenieks saņēmis daudzus godinājumus, Zelta pakāpes diplomus un atzinības gan mūsu zemē, gan ārvalstīs. 2006. gada 18. novembrī Gints Ceplenieks saņēma titulu / nomināciju Gada cilvēks Talsos, savukārt 2018. gada 18. novembrī pasniegts Talsu novada izcilības raksts par sasniegumiem un nozīmīgu ieguldījumu kora dziedāšanas tradīciju uzturēšanā un attīstīšanā, kas nesuši Talsu novada vārdu valstī un pasaulē.29.01.2019

Pievienotie attēli