Aktualitātes

Talsos 7D kino piedzīvojums 26.09.2016

Šonedēļ pie Talsu tautas nama var izbaudīt 7D kino piedzīvojumus!

 


Lasīt vēl

Ko darīt nedēļas nogalē? Turpini peldsezonu! 23.09.2016

Pētījumos ir pierādīts un praksē pārbaudīts, ka peldēšana arī vēsākos laikapstākļos lieliski nostiprina imūnsistēmu un palīdz izvairīties no vīrusiem!


Lasīt vēl

Apjumības Virbos 22.09.2016

22.septembrī plkst.14.00 pie Virbu pamatskolas Jaunpagastā biedrība VIRBI un Virbu pamatskola kopīgi īstenojot projektu "Ieriti Saulīte Jaunpagastā", aicina ikvienu pagasta un novada iedzīvotāju piedalīties rudens saulgriežu svinības - APJUMĪBĀS.

Lasīt vēl

"Sabiles sidrs" piedāvā ekskursiju un degustāciju 19.09.2016

Sabile – pilsēta, kurā ieskautas vēsturiskas vietas un ēkas, arī mūsu ražotne “FABRIKA”. Vīna kultūras un tradīcijas ieskauto pilsētu, mēs, “Sabiles Sidrs” papildinām ar ābolu sidra darīšanas un kultūras attīstību, liekot gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem lepoties ar mūsu uzņēmumu un ražoto produkciju. 


Lasīt vēl

"Svārstīgā erotika" Ata Ieviņa fotoizstāde 13.09.2016

Atis Ieviņš ir dzimis Talsu rajona Ārlavas pagasta Saslauku mājās. Četru gadu vecumā, ģimenei izvairoties no deportācijām, pārceļas uz dzīvi Mālpilī. Beidzis Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas dekoratoru nodaļu (1965) un Latvijas Mākslas akadēmijas Tekstilmākslas nodaļu (1974). Gandrīz 40 gadus nostrādājis par preses fotogrāfu ( žurnāli “Padomju Latvijas Sieviete”, “Skola un Ģimene” (mākslinieciskais redaktors), Neatkarīgā Rīta Avīze), izstādēs piedalās kopš 1970. gadiem, ir arī regulārs tradicionālo Talsu mākslinieku-novadnieku izstāžu autors.


Lasīt vēl

Aijas Zariņas gleznu izstāde SAPŅU EZERS Talsu novada muzejā 07.09.2016

Izstāde „Sapņu ezers” Talsu novada muzejā tiks atklāta 13. septembrī plkst. 16:00, tā būs apskatāma līdz 16. oktobrim.


Lasīt vēl

Pastaiga kā mākslas darbs Pedvālē 10.septembrī 02.09.2016

Eiropas Kultūras mantojuma dienu ietvaros, kuras šogad veltītas kultūrvēsturiskās ainavas tēmai, Pedvāles Brīvdabas un mākslas muzejs aicina visus interesentus 10. septembrī 11:00 uz interaktīvu pastaigu kopā ar tēlnieku Ojāru Feldbergu un pavadīt apmēram 4 stundas brīvā dabā. 


Lasīt vēl

Kazas Mildas precību mielasts Vandzenē 3.septembrī 24.08.2016

3.septembrī Vandzenes pagasta "Bērzos" jau otro gadu tiek rīkots Kazas Mildas precību mielasts, pasākuma namamāte un idejas autore ir z/s "Bērzi" un IK "Caprine" īpašniece Kristīne Piliena. Aicinām!


Lasīt vēl

Dižmāras gadatirgus "Uzziedi Talsos!" 13.08.2016

Kad vasarā viss jau ir sazaļojis, un daba mūs lutina ar savām veltēm, 13. augustā Talsos atgriežas ikgadējais Dižmāras gadatirgus. Šogad ar devīzi - “Uzziedi Talsos!” gadatirgus talseniekiem un pilsētas viesiem sola interesantu, lustīgu un pozitīvisma pilnu svētku programmu.


Lasīt vēl

Gaisa balonu festivāls Talsos 12.08.2016

Talsu draugu dienas atgriežas ar vērienīgu gaisa balonu šovu Dižmāras gadatirgus ietvaros.


Lasīt vēl

Gaisa baloni ierodas Talsos! 12.08.2016

Ceturtdienas vakarā un piektdienas rītā acīgākie Talsu pilsētas iedzīvotāji un viesi pamanīja, ka Talsos ierodas gaisa baloni! Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, arī piektdienas vakarā, sestdienas agrā rītā tos redzēsim jau pavisam lielā skaitā. Arī sestdienas vakars mums sola pārsteigumus un skaistus skatus pilsētā. Informācija par lidojumiem www.talsi.lv


Lasīt vēl

Talsu pauguraines Stirnu buks 30.07.2016

Taku skrējiena seriāls “Stirnu buks” Talsos būs 30.jūlijā. Aktīvākie skrējēji, jau sākuši gatavoties un pārrunā trases sarežģītības pakāpi. Taku skrējieni notiek pa dažāda seguma ceļiem un takām (asfalts – ne vairāk kā 5-10% no distances kopējā garuma, lauku ceļi ar grants segumu, aizauguši meža ceļi, reiz bijušas takas un bezceļi, meža ceļi, stigas un takas).


Lasīt vēl
1 ... 22 23 24 ... 37