Aktualitātes

Diskusija par suņu parka izveidi Talsos 12.03.2018

Trešdien, 7. martā, Talsu novada pašvaldības pārstāvji kopā ar iedzīvotājiem diskutēja par Talsu novada tūrisma informācijas centra un Talsu kinoloģiskā kluba rosinātu iniciatīvu Talsos izveidot suņu pastaigu laukumu – nožogotu teritoriju, kurā suņi varētu brīvi izskrieties bez pavadas, sportot šķēršļu joslā, mācīties socializēties un apgūt jaunas prasmes. Lai rezultāts priecētu gan suņu saimniekus, gan citus pilsētas iedzīvotājus un viesus, pašvaldība vēlējās noskaidrot iedzīvotāju viedokli.


Lasīt vēl

Pianists Toms Juhņevičs koncertēs Talsos 11.03.2018

11. martā plkst. 14.00 Talsu novada muzejā notiks Muzeju nakts ieskaņas koncerts, kurā ar jauno koncertprogrammu „Pirmsākumi” piedalīsies pianists Toms Juhņevičs.


Lasīt vēl

Talsu muzejā novada lietišķā māksla 08.03.2018

Līdz 11. aprīlim  Talsu novada muzejā būs apskatāmas divas novada lietišķās mākslas meistaru darbu izstādes.


Lasīt vēl

Atjaunos Sabiles sinagogu, pilsētas laukumu un mākslinieku rezidenci „Pedvāle” 02.03.2018

20. februārī Latvijas Mākslas akadēmijā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Kuldīgas novada pašvaldība parakstīja vienošanos par projekta „Jēkaba ceļa kultūras mantojuma un mākslas jaunrades magnēti” īstenošanu, parakstīšanas brīdī klāt esot arī Talsu novada domes priekšsēdētājam Edgaram Zelderim, „Pedvāles” saimniekam Ojāram Arvīdam Feldbergam un Kultūras ministrijas pārstāvjiem.


Lasīt vēl

“SKAT-LOGI”. Ulda Balgas personālizstāde Talsu muzejā 01.03.2018

Fotogrāfs, Talsu foto kluba vadītājs Uldis Balga turpina Talsu mākslinieku grupas gadu gaitā izveidojušos tradīciju rīkot lielākas personālizstādes Talsu muzejā ik pa 5 gadiem. Ko tur slēpt, parasti tas sakrīt ar katra mākslinieka apaļu jubileju, sasniedzot arvien cienījamāku gadu skaitu. Šie cienījamie gadi visai bieži liek vērtēt vai vispārināt savu radošo darbību vai arī vilkt interesantas paralēles un konstatēt sakarības starp savu personu un pagājušā laika norisēm, kuras ir bijušas nozīmīgas.


Lasīt vēl

Izsaki viedokli par suņu laukuma izveidi Talsos! 28.02.2018

Projekta „Talsi VAU” ietvaros Talsu novada tūrisma informācijas centrs un Talsu kinoloģiskais klubs rosina pašvaldību Talsos izveidot suņu pastaigu laukumu – nožogotu teritoriju, kurā suņi varētu brīvi izskrieties bez pavadas, sportot šķēršļu joslā, mācīties socializēties un apgūt jaunas prasmes.


Lasīt vēl

Kurzemes kartē tiks izcelti Jēkaba ceļa radošie magnēti 20.02.2018

20. februārī, plkst. 13.00, Rīgā, Latvijas Mākslas akadēmijā, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Kuldīgas novada pašvaldība parakstīs vienošanos par projekta „Jēkaba ceļa kultūras mantojuma un mākslas jaunrades magnēti”, īstenošanu. Vienošanās parakstīšanā piedalīsies Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Kultūras ministrijas, Talsu novada pašvaldības, biedrības „Pedvāle” un Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvji.


Lasīt vēl

"Māksla uzzied Talsos" - Talsu novada kultūras lepnums 2017 19.02.2018

16. februārī ikgadējā “Kultūras darbinieku dienā” Talsu novada tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Roze un māksliniece Guna Millersone saņēma atzinību kā “Gada kultūras lepnums Talsu novadā 2017” par gleznu reprodukciju maršrutu "Māksla uzzied Talsos".


Lasīt vēl

Krāsu simfonija - Ritas Blaževičas akvareļu izstāde 17.02.2018

Talsu novada izstāžu zālē apskatāma Ventspils mākslinieces Ritas Blaževičas akvareļu izstāde „Krāsu simfonija”. Tikšanās ar mākslinieci notiks muzeja Izstāžu zālē 10. februārī plkst. 14.00. Izstāde muzejā būs apskatāma līdz 4. martam.


Lasīt vēl

Latvijas bruņrupucis un tā svešzemju radinieki 13.02.2018

No 13.februāra līdz 11.martam Talsu novada muzejā būs apskatāma interaktīva izstāde no Latvijas Dabas muzeja „Latvijas bruņrupucis un tā svešzemju radinieki”.


Lasīt vēl

Talsi VAU un Sabiles Vīna svētki Balttour 2018 06.02.2018

Šogad 25. starptautiskā tūrisma izstāde "Balttour 2018" Talsu novads lepojās ar trīs jaunumiem: gleznu reprodukciju maršrutu "Māksla uzzied Talsos", Sabiles Vīna svētkiem, kas šovasar svinēs apaļo 20. jubileju, un ķepaiņiem draudzīgo tūrisma piedāvājumu "Talsi VAU".


Lasīt vēl

„Talsi VAU” rosīsies izstādē „Balttour 2018” 30.01.2018

Šajā nedēļas nogalē no 2. – 4.februārim Ķīpsalā starptautiskās tūrisma izstādes „Balttour 2018” ietvaros varēsiet iepazīt ķepaiņiem draudzīgu tūrisma piedāvājumu Talsu novadā „Talsi VAU”. 


Lasīt vēl
1 2 3 4 ... 35