Aktualitātes

Kurzemes mākslas un dzejas dienas 2014 08.08.2014

Viena no Kurzemei raksturīgām tradīcijām ir rīkot Kurzemes Mākslas dienas (katru otro gadu nu jau desmito reizi) un Kurzemes Dzejas dienas (katru gadu kopš 1999.g.). Svētku mērķis ir parādīt Kurzemes mākslinieku un literātu jaunākos sasniegumus, kopīgi analizēt procesus un izvirzīt tālākos mērķus. 


Lasīt vēl

6. Dullās Paulīnes sēņošanas čempionāts 08.08.2014

Nu, kā lai nesēņo?

Spārē meži tikpat kā pa durvīm nāk iekšā, un sēnes pašas grozos lec!

Ja labs sēņu gads ... Bet šogad esot sausa vasara? Sēnes pamaz? Pilnīgi iespējams.

Dullai Paulīnei, Līzbetei un Fredim par to maza bēda, jo viņi zin, ka mežā vienmēr kaut ko var atrast.

Arī divas sēnes ir sēnes, un kāda sauja smaržīgu meža ogu ir īsta dāvana dvēselei un vēderam.

 


Lasīt vēl

„Lieto lokāli, domā globāli!” 06.08.2014

No 4.- 8.augustam Grundtvig projekta „Labākā prakse ilgtspējīgai attīstībai”  ietvaros 29 partneri no Holandes, Igaunijas, Somijas un Latvijas  pavada mācībās un viesojas pie veiksmīgākajiem Kurzemes amatniekiem un tūrisma uzņēmējiem. Projekta devīze Latvijā ir „Lieto lokāli, domā globāli!”, un akcents tiek likts uz Latvijas dabas resursu izmantošanu un amatniecības popularizēšanu.


Lasīt vēl

Gaidāmas Lejres dienas Talsos 30.07.2014

15. un 16. augustā Talsu novadā ieradīsies astoņas ārvalstu delegācijas – no Prieņiem Lietuvā, Sāremas Igaunijā, Somijas, Moldovas, Gruzijas, Turcijas, Ščolkovas Krievijā un Lejres Dānijā - lai kopā ar novada iedzīvotājiem Talsos atzīmētu Lejres dienas. Tā būs unikāla iespēja ikvienam interesentam iepazīt dāņu kultūru, tradīcijas un uzzināt ko vairāk par šīs valsts vēsturisko mantojumu, līdztekus ārvalstu viesiem atklājot arī Latvijai raksturīgo.


Lasīt vēl

Dižmāras gadatirgus 29.07.2014

Ik gadu vasaras otrajā pusē, gleznainajos Talsos, starp diviem ezeriem un diviem pakalniem – Pilskalnu un Ķēniņkalnu – tiek sasaukti kopā ļaudis no malu malām uz gada raibāko notikumu «Dižmāras gadatirgu». 


Lasīt vēl

Muzikālais pikniks pilskalnā kopā ar grupu “Carnival Youth” 23.07.2014

No 24. – 27. jūlijam Sabilē norisināsies vieni no gaidītākajiem svētkiem šovasar – Sabiles Vīna svētki, kas šogad tiks svinēti 16. reizi.

Svētku laikā to apmeklētāji varēs apmeklēt dažādus, tikai Vīna svētkiem raksturīgus pasākumus – “kinotavu”, “putotavu”, “ielotavu” un daudzus citus.


Lasīt vēl

Tiks svinēti 16. Sabiles Vīna svētki 21.07.2014

Pavisam drīz, jau sešpadsmito reizi jūlija pēdējā nedēļas nogalē, Kurzemes mazpilsēta Sabile, uz četrām dienām ikvienu pilsētas apmeklētāju ieraus košu svētku virpulī, kad no 24. – 27. jūlijam norisināsies par tradīciju kļuvušie Sabiles Vīna svētki.


Lasīt vēl

Valdemārpils pilsētas svētki liepu ziedēšanas laikā 15.07.2014

19. jūlijā, liepu ziedēšanas laikā, Valdemārpils pilsēta svinēs svētkus visas dienas garumā. Programma paredzēta plaša, visām gaumēm.


Lasīt vēl

Tūrisma rallijs "Labo pirātu reiss" 07.07.2014

2014. gada www.atputasbazes.lv rīkotajā vasaras tūrisma rallijā – brīvdienu izbraucienā „Labo pirātu reiss” 26. jūlijā dosimies izpētīt Kurzemes jūras piekrasti un, esam pārliecināti, tā būs viena no pašām vērtīgākajām gada dienām. Meklēsim kuršu jūras braucēju pēdas, raudzīsim, kā klājas lībiešu ciemos, pārbaudīsim, ko varam saskatīt no piekrastes bākām, klausīsimies, kā dun Kurzemes meži, kādas dabas un vēstures bagātības tur rodamas un vēl, un vēl.


Lasīt vēl

Lielākais riteņbraukšanas notikums Talsos jau šonedēļ 07.07.2014

Turpinās otra vērienīgākā kalnu divriteņu (MTB) seriāla Latvijā – Vivus.lv MTB Maratons sezona un jau šosvētdien, 13. jūlijā sporta un atpūtas centrā Kamparkalnā pie Talsiem tiks dots starts 2014. gada sezonas ceturtajam posmam, informē organizatori.


Lasīt vēl

Jautrs, atraktīvs - tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens „Labo pirātu reiss” - 26. jūlijā. 30.06.2014

Ja esi atraktīvs, jautrs, asprātīgs, avantūrisks un mazliet azartisks, tad aicinām piedalīties vasaras tūrisma rallijā „Labo pirātu reiss” 26. Jūlijā.

  Tūrisma portāla www.atputasbazes.lv rīkotais vasaras tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens „Labo pirātu reiss” aicina  izpētīt Kurzemes jūras piekrasti un, esam pārliecināti, tā būs viena no pašām vērtīgākajām gada dienām. Tūrisma rallijā meklēsim kuršu jūras braucēju pēdas, raudzīsim, kā klājas lībiešu ciemos, pārbaudīsim, ko varam saskatīt no piekrastes bākām, klausīsimies, kā dun Kurzemes meži, kādas dabas un vēstures bagātības tur rodamas un vēl, un vēl. 


Lasīt vēl

Talsu pilsētas svētki - Vasaras vidus svinēšana 30.06.2014

Talsu pilsētas svētku programma


Lasīt vēl
1 ... 30 31 32 33