Aktualitātes

Gaisa baloni ierodas Talsos! 12.08.2016

Ceturtdienas vakarā un piektdienas rītā acīgākie Talsu pilsētas iedzīvotāji un viesi pamanīja, ka Talsos ierodas gaisa baloni! Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, arī piektdienas vakarā, sestdienas agrā rītā tos redzēsim jau pavisam lielā skaitā. Arī sestdienas vakars mums sola pārsteigumus un skaistus skatus pilsētā. Informācija par lidojumiem www.talsi.lv


Lasīt vēl

Talsu pauguraines Stirnu buks 30.07.2016

Taku skrējiena seriāls “Stirnu buks” Talsos būs 30.jūlijā. Aktīvākie skrējēji, jau sākuši gatavoties un pārrunā trases sarežģītības pakāpi. Taku skrējieni notiek pa dažāda seguma ceļiem un takām (asfalts – ne vairāk kā 5-10% no distances kopējā garuma, lauku ceļi ar grants segumu, aizauguši meža ceļi, reiz bijušas takas un bezceļi, meža ceļi, stigas un takas).


Lasīt vēl

Sabiles Vīna svētkiem 18! 29.07.2016

Esi Sabilē no 27. līdz 31. jūlijam, lai kopā varam kārtīgi nosvinēt Sabiles Vīna svētku pilngadību!


Lasīt vēl

Rožu izstāde Talsu novada muzejā 22.07.2016

Talsu novada muzejā 22. un 23. jūlijā būs skatāma rožu izstāde.  Piedāvājumā - Dailas un Bruno Trubiņu audzētās rozes no Tukuma novada “Rozītēm”.  No visām pasaules rozēm viņi cenšas atlasīt veselīgākās, skaistākās un piemērotākās rozes Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. 


Lasīt vēl

Lelles Latvijas novadu tautas tērpos 21.07.2016

Mūsu novadnieces - etnogrāfes Ilgas Madres piemiņai viņas 95. jubilejas gadā Talsu novada muzeja 3. stāvā etnogrāfisko priekšmetu ekspozīcijā no 21.jūlija līdz septembra beigām būs apskatāmas lelles Latvijas novadu tautas tērpos. Izstādē eksponētas divas kolekcijas: Ilgas Madres veidotā, muzejam dāvinātā un no Latvijas vēstniecības Zviedrijā atceļojusī. Ekspozīcija papildināta ar digitālo stendu "Ziemeļkurzemes tautas tērps". 


Lasīt vēl

Guntas Kalseres „Beļģijas mežģīnes” Talsu muzejā 16.07.2016

Talsu novada muzejā iekārtota jauna glezniecības izstāde un 16. jūlijā plkst. 16:00 paredzēta tikšanās ar izstādes autori gleznotāju Guntu Kalseri, mūsu novadnieci, vēl arvien Talsu Krūmu mākslas grupas biedri; viņa kopš 2010. gada dzīvo Beļģijā, Šarlruā, pilsētā, kas atrodas 60 km attālumā no galvaspilsētas Briseles.


Lasīt vēl

Ainas Gailītes raksts "Jāņu laiks Talsos" 12.07.2016

Jūnijs Latvijā ir ziedu laiks, un krāšņākos ir tradicionāli atrādīt izstādēs muzejos, arī Talsos. Gleznainās, dažādu krāsu pujenes no Kuldīgas novada Pelču Ziediņiem, Dagnijas Voikas izlolotas 17. un 18. jūnijābija skatāmas Talsu novada muzeja Izstāžu zālē. 


Lasīt vēl

Akustiskās mūzikas vakars "Cepumā" 08.07.2016

Beķereja "Cepums" (Talsos Lielā ielā 18) aicina uz akustiskās mūzikas vakaru ar Rihardu Lībieti piektdien, 8.jūlijā plkst. 20.00.


Lasīt vēl

Valda Buša gleznu izstāde Talsu muzejā 06.07.2016

No 6. līdz 30. jūlijam Talsu muzeja trīs zālēs iekārtota izcilā gleznotāja Valda Buša ( 1924-2014 ) darbu izstāde. Valdis Bušs ir dzimis latgalietis, bet viņa sabiedriskā un radošā darbība vairāk saistīta ar Jūrmalas pilsētu. Šeit viņš izkopa savu ekspresīvo un krāšņo gleznotāja rokrakstu: to raksturo spilgtas spektra krāsas, temperamentīgs špahteļa vēziens un liela brīvība motīvu atlasē, inspirējoties no dabas. 


Lasīt vēl

Laivošanas ekspedīcija "Zaļais piedzīvojums" 05.07.2016

Laivu brauciens "Zaļais piedzīvojums" 16. un 17. jūlijā Abavas upē ir brīnišķīga iespēja jauniešiem pārbaudīt savas fiziskās spējas un attapību, iegūt jaunu pieredzi un draugus. Dalība projektā ir bez maksas - piesakies jau šodien!


Lasīt vēl

Orientēšanās sacensību "Vai pazīsti Talsus?" rezultāti 05.07.2016

Talsu pilsētas svētku ietvaros 2.jūlijā Talsos notika orientēšanās sacensības "Vai pazīsti Talsus?". Dalībniekiem bija ne tikai ātri jāskrien, bet arī jābūt attapīgiem - jāatpazīst Talsi senās fotogrāfijās, pēc bildēm jāatrod dažādas detaļas maršruta ietvaros un jāpilda tiesnešu dotie uzdevumi, piemēram, jāsaliek gaļas mašīna, jāiet ar koka kājām, jādzied un jāmuzicē tautasdziesmas, jāzina dažādu valstu monētas, jāliek puzles un jāprot lasīt teksts vecajā drukā.


Lasīt vēl

Vasaras vidus svinēšana 01.07.2016

No 1. līdz 2.jūlijam atkal tiks svinēti Talsu pilsētas svētki „Vasaras vidus svinēšana”. Svētki divu dienu garumā notiks skaistākajās Talsu pilsētas vietās –Talsu ezera promenādē, Ķēniņkalnā, Leču kalnā, laukumā pie Tautas nama un Radošajā sētā. Svētku programma ir daudzveidīga, spilgtiem notikumiem bagāta un interesanta ikvienam Talsu pilsētas iedzīvotājam un viesim.


Lasīt vēl
1 ... 31 32 33 ... 46