Aktualitātes

Tūrisma rallijs "Labo pirātu reiss" 07.07.2014

2014. gada www.atputasbazes.lv rīkotajā vasaras tūrisma rallijā – brīvdienu izbraucienā „Labo pirātu reiss” 26. jūlijā dosimies izpētīt Kurzemes jūras piekrasti un, esam pārliecināti, tā būs viena no pašām vērtīgākajām gada dienām. Meklēsim kuršu jūras braucēju pēdas, raudzīsim, kā klājas lībiešu ciemos, pārbaudīsim, ko varam saskatīt no piekrastes bākām, klausīsimies, kā dun Kurzemes meži, kādas dabas un vēstures bagātības tur rodamas un vēl, un vēl.


Lasīt vēl

Lielākais riteņbraukšanas notikums Talsos jau šonedēļ 07.07.2014

Turpinās otra vērienīgākā kalnu divriteņu (MTB) seriāla Latvijā – Vivus.lv MTB Maratons sezona un jau šosvētdien, 13. jūlijā sporta un atpūtas centrā Kamparkalnā pie Talsiem tiks dots starts 2014. gada sezonas ceturtajam posmam, informē organizatori.


Lasīt vēl

Jautrs, atraktīvs - tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens „Labo pirātu reiss” - 26. jūlijā. 30.06.2014

Ja esi atraktīvs, jautrs, asprātīgs, avantūrisks un mazliet azartisks, tad aicinām piedalīties vasaras tūrisma rallijā „Labo pirātu reiss” 26. Jūlijā.

  Tūrisma portāla www.atputasbazes.lv rīkotais vasaras tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens „Labo pirātu reiss” aicina  izpētīt Kurzemes jūras piekrasti un, esam pārliecināti, tā būs viena no pašām vērtīgākajām gada dienām. Tūrisma rallijā meklēsim kuršu jūras braucēju pēdas, raudzīsim, kā klājas lībiešu ciemos, pārbaudīsim, ko varam saskatīt no piekrastes bākām, klausīsimies, kā dun Kurzemes meži, kādas dabas un vēstures bagātības tur rodamas un vēl, un vēl. 


Lasīt vēl

Talsu pilsētas svētki - Vasaras vidus svinēšana 30.06.2014

Talsu pilsētas svētku programma


Lasīt vēl

Desmit jaunas skulptūras Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā 30.06.2014

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā šobrīd apskatāmas desmit jaunas akmens un čuguna skulptūras, kā arī vairāki jauni vides objekti, kas tapuši simpozija „Čuguns. Akmens” un Jāņu nakts svinību „Čuguna vainags” laikā.


Lasīt vēl

Pasākumi Līgo svētkos 17.06.2014

Īss apkopojums, par aktivitātēm Līgo svētkos, un tos gaidot.


Lasīt vēl

Jāņos Pedvālē tiks vīts čuguna vainags 17.06.2014

Šogad Jāņos Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejs aicina uz košu līgošanu pasākumā „Čuguna vainags”. Programmas sākums plkst. 20:00.


Lasīt vēl

Krāmu Tirgus 11.06.2014

Draudzīgā atmosfērā un jautrā noskaņojumā Strazdē aizvadīti jau divi „Krāmu tirgi” sadarbībā ar kafejnīcu "SERPENTĪNS" (šosejas Rīga- Ventspils 101.km). Pienākusi kārta trešajam- 14.jūnijā tajā pašā vietā un laikā - no plkst. 10.00  gaidām visus, kuriem ir ko pārdot, gribas kaut ko nopirkt vai vienkārši jautri pavadīt laiku.


Lasīt vēl

„Jelgavas puse aicina!” 30.05.2014

Talsu novada tūrisma informācijas centrs 2014.gada 9.jūnijā aicina piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā „Jelgavas puse aicina!”


Lasīt vēl

Pedvāle atzīmē 15 gadadienu kopš pirmā čuguna skulptūru simpozija 28.05.2014

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā sācies starptautisks tēlniecības simpozijs „Čuguns. Akmens”, kura laikā taps deviņi monumentāli tēlniecības darbi. Mākslinieki savos darbos radoši savienos divus tēlniecības materiālus – čugunu un akmeni.


Lasīt vēl

Pavasara Dārza svētki "Kurzemniekos" 20.05.2014

Biedrība "Talsu paugurienes dabas parka atbalsts" un biedrība "Ciparnīca" organizē izstādi ar spēlēm bērniem, ģimenei - par godu ābeļu ziedēšanai un Pavasarim! Izstādes galvenie dalībnieki - mājražotāji, amatnieki ar savu produkciju. Nāc svinēt dārza svētkus!Lasīt vēl

Ģitāru Drudzis 2 16.05.2014

25. maijā 16:00 Talsu Tautas namā Talsu novada Bērnu un Jauniešu centra ģitārspēles studija-„N” vadītāja Normunda Priednieka vadībā rīko nu jau gadskārtējo sezonas noslēguma koncertu „Ģitāru drudzis-2”.


Lasīt vēl
1 ... 54 55 56 57