Redzēt un piedzīvot Talsu novadu izstādē „Balttour 2019”

Gads tūrismā iesākas ar Starptautisko izstādi-gadatirgu „Balttour 2019”, kas notiks no 1.–3. februārim Rīgā izstāžu centrā Ķīpsalā. Talsu novads bija pārstāvēts Kurzemes stendā, prezentējot jaunu maršrutu piedāvājumu, kas apvienots zem nosaukuma „Redzēt un piedzīvot Talsu novadu”, un izrādot mūsu Radošās sētas Ķēniņmeitu daiļumu.

Talsu novada tūrisma informācijas centrs izstrādājis maršrutus Talsu novadā dažādām gaumēm, vecumiem un ceļošanas veidiem. Prezentēsim pārgājienu un velomaršrutu Talsu paugurainē, Sabilē un Valdemārpils apkārtnē, foto orientēšanās maršrutu ar uzdevumiem Talsu pilsētā, auto maršrutus ar piedāvājumiem skolēnu grupām, ģimenēm ar bērniem, degustāciju un kultūrvēstures baudītājiem, Abavas senlejas krāšņuma izzināšanai un aizraujošiem piedzīvojumiem Spāres pusē.

Talsu tautas nama Ķēniņmeitas aicināja apmeklētājus iedvesmoties Radošajā sētā ar ekskursiju programmu un radošām darbnīcām pie vietējiem amatniekiem, kā arī atrast Talsu novada pērles, apmeklējot šī gada kultūras, sporta un mākslas pasākumus.

 

Līva Dāvidsone
Talsu novada tūrisma informācijas centrs01.02.2019

Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Balttour 2019