Rozīņu namiņš - blēņu un darbnīcu kafejnīca - Sabilē

Sabile - pilsēta ar odziņu

Šī gada 9.decembrī Sabilē, “Karstvīna svētku” ietvaros, durvis vērs arī ziemas blēņu un darbnīcu kafejnīca – “Rozīņu namiņš”.

“Ziemas laikā vīnogas kļūst par rozīnēm un tā vien prasās blēņoties gan lieliem, gan maziem – sagādāt prieku viens otram. Ar labu cilvēku atbalstu esam atvēruši namiņu, kas darbosies svētku laiku un tajā būs gan izklaides, gan nopietnas lietas, gan labdarība, gan silta tēja. Parasti šādi projekti top Rīgā, bet šoreiz tā būs Sabile”, stāsta projekta idejas autore Ieva Lāce. Tā kā Sabile ir populārs tūrisma galamērķis vasarā, radās ideja pilsētā radīt svētku vietu, kurā var iesaistīties jebkuršs sabilnieks un apkārtnes iedzīvotājs. Namiņš būs atvērts tikai uz pāris nedēļām – no 9.decembra līdz 6.janvārim.

Ko namiņā varēs darīt?

-       Rozīņu namiņš ir vieta pēkšņiem priekiem - uzcept pankūkas un piparkūkas, spēlēt klavieres, sarīkot dauzīšanos ar spilveniem, atvērt brīnumskapi un tikt pie kāda pārsteiguma vai radīt to citiem

-       Ik pārdienas namiņā būs kāds notikums - koncerts, pasaku lasīšanas vakars, ceļojumu stāsti, darbnīcas, spēles un kāds viesis.

-       Namiņā darbosies “Dabas rūķi”, darbnīcas telpa pieejam pasākumiem

Namiņa darba laiks: darba dienās no 13:00 – 19:00, brīvdienās 10:00 – 20:00, bet iesakām sekot līdzi norādēm, jo darba laiks var mainīties atkarībā no aktivitātēm.

Rozīņu namiņš darbosies kā sociālā uzņēmējdarbība un “Rozīņu namiņa” labdarības mērķis būs jauna tūrisma objekta izveide Sabilē uz Latvijas 100gades svinībām, kā arī sveicieni vecākā gada gājuma sabilniekiem.

Bērnu grupām iespējams pieteikties arī uz “Dabas Rūķu” izrādēm, šokolādes darbnīcām, pasākumiem uzņēmumiem.

 

Vairāk info: sociālajā medijā Facebook – www.facebook.com/Rozīņu-namiņš

Līga Valdheima – 28 661 641, liga.valdheima@inbox.lv

Gerda Zeberiņa – 27 020 740, gerda.zeberina@talsi.lv09.12.2017