Talsu NVO aicina uz labdarības tirdziņu 21.-22.decembrī kino “Auseklis”

Talsu novada nevalstiskās organizācijas 21.un 22.decembrī Talsos, kinoteātrī “Auseklis” no plkst. 12:00 līdz plkst. 20:00 aicina uz labdarības tirdziņu un radošām aktivitātēm visai ģimenei “PĒDĒJĀ BRIŽA DĀVANA”.

 

Apmeklētāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās un izgatvot apsveikumus vai iesaiņot dāvanas, skatīties ANIMĀCIJAS BRIGĀDES filmiņas, iejusties improvizācijas teātra aktieru lomā vai vienkārši iepazīsties, kādas ir aktīvās mūsu puses biedrības un kādus vietējo amatnieku un mājražotāju izstrādājumus tirdziņam tās sarūpējušas. No katra pirkuma daļa ieņēmumu tiks novirzīta kādas biedrības vai konkrēta projekta atbalstam. Visas biedrības par sevi būs sagatavojušas informatīvas plakātus, apmeklētājus iepazīstinot ar savu darbu. Apmeklētāji varēs arī paši ziedot tai biedrībai, kura būs uzrunājusi visvairāk.

 

Dalību tirdziņā ir apstiprinājuši gan labi pazīstami, gan mazāk zināmi Talsu novada amatnieki un mājražotāji. Amatnieki piedāvās roku darba izstrādājumus visām gaumēm, bet mājražotāji  - izsmalcinātas delikateses gardēžiem.

 

Pasākumu “Pēdējā brīža dāvana” organizē Kurzemes NVO atbalsta centrs sadarbībā ar aktīvajām Talsu novada biedrībām. Šī ir iespēja jebkuram interesentam, tai skaitā ģimenēm ar bērniem, saturīgi pavadīt brīvo laiku, iegādāties pēdējā brīža dāvanas, iepazīt vietējo biedrību darbu, ziedot to aktivitātēm vai vienkārši uzzināt ko vairāk par mūsu puses aktīvajiem cilvēkiem.

 

Liels paldies Talsu Komersantu Klubam par atbalstu bezmaksas kino seansu nodrošināšanā! Pasākuma organizēšana balstās uz biedrības dalībnieku brīvprātīgu darbu un nav saistīta ar peļņas gūšanu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Diāna Dzelzkalēja, Inese Siliņa

Biedrība "Kurzemes NVO atbalsa centrs”

Kontakttālrunis: Diāna Dzelzkalēja, 29199130

e-pasts: diana.dzelzkaleja@apollo.lv17.12.2015