Aktīvās atpūtas centrs „Pakalnu pogas”

Aktīvās atpūtas centra "Pakalnu pogas" piedāvājums.

Braucamrīku noma:

Spēles Talsu pilsētā

Tās ir dažādas spēles pilsētvidē, kuras var spēlēt gan ģimenes, gan nelielas grupas, gan kolektīvi, dažādos vecumos. Spēles ir veidotas dažādām gaumēm un fiziskajām vēlmēm. Ir spēles, kas piemērotas aktīvākiem cilvēkiem, un kuri gatavi veikt  garāku maršrutu, kā arī spēles prāta aktīvistiem, kur nelielu pastaigu padara aizraujošuiemēram,  mīklu minēšana un pareizo atbilžu meklēšana izkārtnēs un veikalu nosaukumos.  2015. gada sezonu uzsākot piedāvājam 5 spēles:

Spēļu cenas:

Piedzīvojumu maršruts „Iepogā Talsos”

Piedzīvojumu maršruts darbojas jau no 2008.gada, un tas ir maršruts, kurā ar aktīvu un atraktīvu darbošanos tiek iepazīta Talsu pilsēta un tās pievilcīgākās vietas un objekti. Šis maršruts ir ļoti interesants piedāvājums tieši grupām un skolu klasēm, kuru var veidot kā sacensību starp komandām.

Maršruta cena 1.50- 2.00 EUR no personas.

Ļaujieties neaizmirstamiem mirkļiem, izbraucot ar ūdens velosipēdiem no aktīvās atpūtas centra "Pakalnu pogas" arī naktī.
 
Izbrauciens pieejams, iepriekš piesakot sev vēlamo laiku. Cena jūsu izvēlētajā laikā 1 stundas ūdens velosipēda braucienam ar romantisko noformējumu 30 EUR, bez noformējuma 20 EUR.

Pievienotie attēli

Atslēgvārdi

riteņu noma, noma, riteņi, velosipēdu noma, velosipēdi
Lielā iela 31, Talsi, Talsu novads
57°14'38.742"N 22°35'38.501"E
+371 28669567
pakalnupogas@inbox.lv
http://www.pakalnupogas.lv

Saistītie punkti